İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Çevresel unsurlar başta olmak üzere pek çok sebepten dolayı can ve mal güvenliğimiz risk altında olabilir. Bu riskleri fark ettiğimiz zaman mutlaka bir danışma hizmeti almalıyız. Etkili bir güvenlik danışmanlığı ile birlikte hali hazırda alınan önlemlerin yeterlilik oranı daha net bir şekilde anlaşılabilir. Scor Özel Güvenlik olarak hizmet verilen kişi ve kurumlara kapsamlı bir danışmanlık sürecinden geçilir.

Güvenlik Danışmanı Ne İş Yapar

Manevi ve maddi kayıpların önüne geçebilmek adına söz konusu bölgeyi daha yakından tanımak son derece önemlidir.  Kurulumu gerçekleştirilen kamera ve alarm sistemlerinin denetimi gerçekleştirilir. Aynı zamanda var olan ekipman ve güvenlik sistemlerinin ne kadar verimli olup olmadığını noktasında katkı sağlar.

Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri 

Genellikle birey ve kurumların özel güvenlik firmalarına başvurduğu bilinir. Son yıllarda da artan taleple doğru orantılı olarak güvenlik danışmanı ne iş yapar sorusu da akıllara gelmektedir. Hedef alınan bölgeyi daha yakından tanımak hedeflenir. Bu nedenle gerekli risk analizi sürecinin sonrasında kapsamlı bir güvenlik planı oluşturulur

Güvenlik Danışmanı

Özel güvenlik ve yakın koruma alanında uzman kişiler tarafından hangi güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyulduğuna karar verilir. Kimlik kontrolü, kapı dedektörü gibi yöntemlerle giriş çıkışların denetimi sağlanır. Ek olarak yeni nesil görüntüleme sistemleri sayesinde özel güvenlik birimleri tarafından kesintisiz bir şekilde takibi yapılır. Gerekli sayıda güvenlik personelleri de bu iş için görevlendirilir.

Zamana yayılan operasyonel süreçlerin sonrasında olası tehditlerin ortaya çıkmasının önüne geçilir. Scor Güvenlik Hizmetleri kapsamında müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak güvenlik stratejileri oluşturulur. Firmamız okul güvenliği, hastane güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, fabrika ve tesis güvenliği, organizasyon güvenliği, otel güvenliği ve yakın koruma gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Güvenlik danışmanlığı ve özel güvenlik alanında hizmet verdiğimiz diğer alanlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemizin iletişim sayfasında adresimiz, telefon numaramız ve mail adresimiz yer almaktadır.