Scor Güvenlik / Yönetim / Organizasyon       İletişim: 0 (212) 347 85 85 Mobil: 0 (549) 430 40 10

Blog

AVM Güvenliği

Özellikle büyük şehirlerde bulunan alışveriş merkezlerindeki insan sayısı çok fazla oluyor. Bu kadar çok insanın bir arada olması da güvenlik önlemlerini zorunlu kılıyor. AVM Güvenliği alanındaki hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız. Alışveriş merkezinde sağlayacağımız güvenlik sistemi ile hem çalışanlar hem de alışveriş merkezindeki müşterilerinize huzurlu bir ortam oluşturmaktayız.

avm güvenliğiAVM Güvenliği Neden Önemlidir?

Alışveriş merkezleri, alışverişle birlikte birçok faaliyet ve etkinlik gerçekleştirilen sosyal mekanlar haline gelmişlerdir. İnsanlar tarafından yoğun olarak ziyaret edilen AVM lerde güvenli bir ortamın sağlanması önem arz etmektedir. Scor Güvenlik bu güvenli ortamın sağlanması için özenle çalışmaktadır.

AVM giriş çıkışlarının düzenlenmesi, elektronik güvenlik sistemleri ve özel güvenlik görevlileri aracılığıyla yapılan kontroller can ve mal güvenliğinin sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte ortaya çıkan olaylara özel güvenlik görevlileri tarafından anında müdahale edilmesi, kolluk kuvvetleriyle gerekli irtibat ve koordinenin kurulması, ortaya çıkabilecek zarar ve kayıpların önlenmesini sağlamaktadır.

Dolayısıyla hem ziyaretçiler hem de firma ve çalışanlar açısından güvenli bir ortam oluşturulmasını sağlayan AVM Güvenliği hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. AVM risk ve güvenlik analizlerinin yapılması, güvenlik stratejilerinin belirlenmesi, güvenlik hizmetlerinin raporlanması AVM güvenlik hizmetlerinin kapsamı içerisindedir. AVM lerde görev alan özel güvenlik görevlilerinin de bilgili ve tecrübeli olması, görevi sırasında dikkatli olması ve koordineli çalışabilmesi düzenleyici, önleyici ve koruyucu özellikleriyle ön plana çıkan güvenlik hizmetin başarısında önemli bir rol oynamaktadır.

Güvenlik Görevlisinin Sahip Olduğu Yetkiler

  • Alışveriş merkezine giriş yapan kişileri veya araçları durdurabilir, kimlik sorabilir.
  • Alışveriş merkezine giren kişileri duyarlı kapı, dedektör ve x ray cihazları ile arayabilir.
  • X ray cihazında gördükleri suç unsuru eşyaları emanete alabilir ve durumu üst ekiplere bildirir.
  • Alışveriş merkezinde oluşan saldırı, soygun, darp gibi durumlarda kuvvet kullanma yetkisine sahiptir.

Scor Güvenlik alışveriş merkezi güvenliği dışında; hastane güvenliği, fabrika güvenliği, iş yeri güvenliği, konut ve site güvenliği, okul güvenliği, organizasyon güvenliği, özel koruma gibi bir çok hizmetlere sahiptir. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

29 Mart 2019 Genel
blank
Scor Güvenlik

Hızlı bir değişim içerisindeki dünyada, bireylerin ve kurumların daha güvenli ve özgür ortamlarda yaşama ve çalışma arayışı, konvansiyonel güvenlik birimlerinin yanı sıra tamamlayıcı bir unsur olarak özel güvenlik faaliyetlerini zorunlu kılmaktadır. Bireylerin ve kurumların bu arayışına yanıt vermek üzere kurulan SCOR ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ yeni güvenlik konseptleri oluşturarak daha güvenli ve huzurlu bir yaşam için etkin, kaliteli ve profesyonel güvenlik hizmetleri sunar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

blank
blank