İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Hastanelere, çeşitli rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi kapsamında çok sayıda insan tarafından başvurulmaktadır. Güvenlik, hastanelerde yüksek oranda hassasiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Bu anlamda hastane güvenliği hizmetleri uzman kişiler tarafından dikkatle takip edilir. Gece gündüz ayırt etmeksizin insan sağlığına yönelik çalışılır. Hastalıkların tanı aşaması ve sağlığı tehdit eden çeşitli durumlara yönelik olarak çalışmalar sürdürülür. Bu çalışmalar yapılırken güvenli bir ortamın oluşması da önemlidir.

Hastane Güvenliği

Tedavi gören bireyler, hasta yakınları, ziyaretçiler ve sağlık çalışanlarına hizmet verilmektedir. 7/24 kesintisiz bir şekilde çok sayıda insan tarafından ziyaret edilir. Bu nedenle can ve mal güvenliğini tehlikeye atabilecek çeşitli olaylar yaşanmaktadır. Sağlık çalışanlarımızın ve diğer hastaların güvenliği için sizlere hizmet vermekteyiz. Scor Güvenlik olarak gelişmiş güvenlik sistemleri sayesinde uzun yıllardır sektörde öne çıkmaktayız. Özel güvenlik alanında yetkin ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla beraber emniyetinizi sağlıyoruz. Sizlerin ihtiyacına yönelik bir çok güvelik hizmetimiz mevcuttur.

Hastane Güvenliği Görevleri

Kamu kurum ve kuruluşları, güvenlik anlamında olumsuz nitelikteki olayların meydana gelebileceği bir alanlardır. Özellikle sağlık kurumları ve hastaneler en üst düzeyde güvenlik önlemlerinin alınması gereken bir bölgedir. Hastane güvenliği görevleri arasında olası risk faktörlerinin belirlenmesi bulunur. Ardından alınan önlemlerle beraber olası durumların önüne geçilir.

Hastane Güvenliği

Hastaneler bulunan özel güvenlik görevlileri, belirli noktalara yoğunlaşarak faaliyet göstermektedir. Giriş çıkış noktaları başta olmak üzere risk analizi sonucunda kararlaştırılan alanlara dikkat edilir. Aynı zamanda hastane bünyesindeki bireylerin güvenliğini tehdit eden alanların takibi yapılır. Alarm ve kamera sistemleri gibi elektronik ekipmanlar sayesinde emniyet açıkları önceden engellenebilir. Yangın ve deprem gibi afet durumlarının ihtimaline karşı yangın merdivenleri kontrol edilerek, hızlı tahliye sağlanır.

Scor Güvenlik Hizmetleri olarak güvenlik danışmanlığı, yakın koruma, iş merkezi ve plaza güvenliği, okul güvenliği, organizasyon güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, site ve konut güvenliği, fabrika ve tesis güvenliği gibi çeşitli alanlarda aktif rol almaktayız. Hastane güvenliği ayrıcalıkları ve diğer hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizin iletişim kısmında adresimiz, mail adresimiz ve telefon numaralarımız yer almaktadır.