Scor Güvenlik / Yönetim / Organizasyon       İletişim: 0 (212) 347 85 85 Mobil: 0 (549) 430 40 10

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Danışmanlığı

Kurucu ve yöneticileri güvenlik sektöründe uzmanlaşmış, kamu ve özel güvenlik alanlarında uzun süreli deneyime sahip olan kadromuzdan alacağınız güvenlik danışmanlığıyla her zaman bir adım önde olacaksınız. Oluşturduğumuz yeni güvenlik konseptleri ve belirlediğimiz güvenlik stratejilerini içeren Profesyonel Güvenlik Danışmanlığı hizmetimizle, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Organizasyon Güvenliği

Organizasyon Güvenliği

Düğün, açılış, konser, seminer, fuar, festival gibi etkinlik ve organizasyonlarınızın güvenliğini uzman ve eğitimli personelimizle sağlarız. Organizasyon alanının öncelikle risk analizi yapılır ve riskli bölgeler belirlenir. Etkinlikten en az 4 saat önceden görevli personel alana gelerek yerlerini alır. Davetliler ayrılana kadar alanın güvenliğini sağlarız. Başarılı ve sorunsuz organizasyonlar için profesyonel bir özel güvenlik hizmeti sunarız.

Güvenlik Danışmanlığı

Yakın Koruma

Yakın koruma hizmetinden faydalanmak isteyen kişi ve aileler, gerek yaya gerek araçla yakın koruma konusunda uzmanlaşmış, özel eğitimli ekibimiz tarafından oluşabilecek tüm tehlikelere ve tehditlere karşı korunur ve gerektiğinde savunması yapılır. Profesyonel özel ve yakın koruma hizmeti verdiğimiz kişi ve aileler kendilerini güvende hissederek huzurlu ve mutlu bir hayatın tadını çıkarır.

Konut ve Site Güvenliği

Konut ve Site Güvenliği

Sevdiklerinizle daha güvenli ve huzurlu vakit geçirmeniz için konut ve site güvenliğinizi 7 gün 24 saat nitelikli personelimizle sağlarız. Uzman personelimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif, inceleme ve değerlendirmeye göre hazırlanan risk analizi doğrultusunda kesintisiz güvenlik hizmeti sunarız. Site ve konut güvenliğinde görev alan personelimiz; özel güvenlik mevzuatı hakkında bilgi sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde, farklı zamanlarda ve konularda verilen teorik ve uygulamalı eğitimlerle tecrübe edinmiştir. Dolayısıyla konutunuzun ya da sitenizin güvenliğini ve imajını temsil ettiğinin farkında olarak görev yapar.

AVM Güvenliği

AVM Güvenliği

Alışveriş Merkezleri (AVM) Özel Güvenlik Hizmetlerinin en hassas ve doğru bir şekilde icra edilmesi gereken sosyal alanlardır. AVM’lerde görevlendirilen özel güvenlik personeli güvenlik ve koruma hizmetinin yanı sıra düzenleyici, organize edici, uyarıcı, yönlendirici diğer misyonları da başarı ile yerine getirmek durumundadır. Özel güvenlik mevzuatı hakkında bilgi sahibi, yetki/sorumluluklarının bilincinde ve kullanmış olduğu teçhizatın özelliklerini tam olarak bilen nitelikli personelimizle, etkili iletişim ve koordinasyonla, süreklilik arz eden başarılı bir ekip çalışmasıyla güvenlik ve koruma hizmetlerini profesyonel bir şekilde yerine getiririz.

İş Merkezi & Plaza Güvenliği

İş Merkezi & Plaza Güvenliği

İş dünyasına yön veren firma ve kuruluşların yer aldığı iş merkezlerinin ve plazaların güvenliğini nitelikli personelimizle sağlarız. Elektronik kontrol sistemlerini kullanarak etkili bir koordinasyonla iş merkezi giriş ve çıkışlarının gözetlenmesi, denetlenmesi ve düzenlemesi işlemlerini gerçekleştiririz. Bu sayede iş merkezinde çalışanların ve ziyaretçilerin can güvenliğini sağlarken aynı zamanla mal güvenliğine yönelik tedbirler alarak oluşabilecek zararların önüne geçeriz. Değerlerimiz doğrultusunda hareket eder, ”Güvenliğiniz önceliğimizdir” ilkemizle görev yaparız.

Okul Güvenliği

Okul Güvenliği

Çocuklarımızın eğitim hayatını güvenli bir şekilde sürdürebilmesi için okul giriş ve çıkışları kontrol altına alarak, dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı güvende olmalarını sağlıyoruz. Güvenliğini sağladığımız eğitim kurumunun öncelikle risk analizi yapılarak riskli bölgeler belirlenir ve buna göre en uygun elektronik güvenlik sistemi kurulur. Bu sayede okul içerisinde ve dışında oluşabilecek birçok istenmeyen olaylara karşı önlem alırız. Çocuklarımızın geleceğimiz olduğunu unutmadan onların daha güvenli bir ortamda eğitim almalarını sağlamak için var gücümüzle çalışırız.

Hastane Güvenliği

Hastane Güvenliği

Hastalar, hasta yakınları ve hastane çalışanlarına verilebilecek davranışsal tepkilerin önüne geçilmesi, hastane ortamının 7/24 elektronik olarak takip edilmesi, meydana gelebilecek olaylara doğru ve zamanında müdahale edilmesi ciddi bir koordinasyon ve ekip çalışması ile mümkündür. Uzman personellerimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek keşif, inceleme ve değerlendirmeye göre hazırlanan risk analizi doğrultusunda görev yapacak olan güvenlik görevlisi personelimizle hastane güvenliğini kesintisiz olarak sağlarız.

Fabrika Güvenliği

Fabrika Güvenliği

Güvenliğini sağladığımız fabrikanın öncelikle risk analizi yapılarak riskli bölgeler belirlenir ve elektronik güvenlik sistemi kurulur. Fabrika giriş çıkışları kontrol altına alınarak fabrika içerisi 7/24 kameralarla izlenir. Bu sayede fabrikada bulunan demirbaşlar ile çalışanların can ve mal güvenliğine gelebilecek zararların önlenmesi için gerekli tedbirleri alırız. En gelişmiş teknolojik donanımlarımızla fabrikalarınızda huzurlu bir alan oluşturur ve dışarıdan gelebilecek tehdit ve tehlikeleri de ortadan kaldırarak profesyonel bir güvenlik ve koruma hizmeti sunarız.

blank
blank