İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

İş merkezleri ve plazalar, iş hayatına yön veren önemli ekonomik merkezlerin başında gelmektedir. Dolayısıyla bu merkezlerin güvenliğinin sağlanması son derece önemlidir. İş merkezi ve plaza güvenliğinin temel unsuru, şirketler ve burada çalışan personel için güvenli bir ortamın sağlanmasıdır. Bu noktada, iş merkezi giriş ve çıkışlarının kontrol altında tutulması ve çevre ve otopark güvenliğinin sağlanması, ziyaretçi kontrolünün yapılması ve düzenin sağlanması profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.

İş Merkezi ve Plaza Güvenliği koruma hizmetleri

İş Merkezi ve Plaza Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İş merkezi ve plaza güvenliğinde, güvenlik analizleri yapılarak güvenlik stratejileri oluşturulur. Güvenlik stratejisi doğrultusunda binanın katlarında gerekli kontroller yapılmakta ve devriye hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte elektronik güvenlik sistemleri entegre edilerek özel güvenlik görevlilerinin koordineli bir şekilde görev yapması sağlanmaktadır.

Güvenliği sağlamak için kullandığımız kamera, dedektör, X-Ray cihazları, alarmlar son teknoloji ürünüdür. Personellerimiz bu teknolojilere hakim olup, güvenliği en üst düzeye çıkarmaktadır. Gerekli durumlarda gizli gözetleme de yapılarak her türlü tehdide karşı önlem alınmaktadır. Soygun, mala zarar verme, suikast, hırsızlık, yağma, kapkaç, silahlı saldırı gibi durumları en aza indirmek asıl hedefimizdir.

İş merkezi güvenlik hizmetlerimiz bu alanda bilgili ve deneyimli personelimiz tarafından 7/24 çalışma esasına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Güvenliği Sağlamak İçin Yapılanlar

İş merkezlerinde ve plazalarda güvenliği sağlamak için, güvenlik personellerimizin yaptıkları şu şekildedir:

  • Binaya giren araçların giriş ve çıkışlarını kontrol etmek ve kaydını tutmak.
  • Gelen ziyaretçilerin bilgilerini kaydetmek ve üst taraması yapmak.
  • Devriye ekipleri ile 7/24 bina içinde ve dışında kontrol yapmak.
  • Alarm, kamera, X-Ray cihazlarını düzenli olarak kontrol etmek.
  • Oluşabilecek risklere karşı önlem almak.
  • Diğer ekipler ile koordineli çalışarak güvenliği sağlamak.
  • Otoparklara giren araçların içini ve dışını kontrol etmek.
  • Ortak alanlarda düzenli olarak kontrol yapmak.

Sadece iş yerlerinde değil; alışveriş merkezleri, oteller, siteler, hastaneler, fabrikalar gibi bir çok alanda korumaya ihtiyaç duyabiliriz. Hatta isteğe göre özel koruma için güvenlik personellerimiz de mevcuttur. İş merkezi ve plaza gibi birçok alanda güvenlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için Scor Güvenlik ile iletişime geçebilirsiniz.