Scor Güvenlik / Yönetim / Organizasyon       İletişim: 0 (212) 347 85 85 Mobil: 0 (549) 430 40 10

Blog

İş Merkezi Ve Plaza Güvenliği

İş merkezleri ve plazalar, iş hayatına yön veren önemli ekonomik merkezlerin başında gelmektedir. Dolayısıyla bu merkezlerin güvenliğinin sağlanması son derece önemlidir. İş merkezi güvenliğinin temel unsuru, şirketler ve burada çalışan personel için güvenli bir ortamın sağlanmasıdır. Bu noktada, iş merkezi giriş ve çıkışlarının kontrol altında tutulması ve çevre ve otopark güvenliğinin sağlanması, ziyaretçi kontrolünün yapılması ve düzenin sağlanması profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.

blank

İş merkezi ve plaza güvenliğinde, güvenlik analizleri yapılarak güvenlik stratejileri oluşturulur. Güvenlik stratejisi doğrultusunda binanın katlarında gerekli kontroller yapılmakta ve devriye hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte elektronik güvenlik sistemleri entegre edilerek özel güvenlik görevlilerinin koordineli bir şekilde görev yapması sağlanmaktadır.

İş merkezi güvenlik hizmetlerimiz bu alanda bilgili ve deneyimli personelimiz tarafından 7/24 çalışma esasına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

İş merkezi ve plaza güvenliği hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6 Temmuz 2020 Genel ,
blank
About scorguvenlik

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button