Scor Güvenlik / Yönetim / Organizasyon       İletişim: 0 (212) 347 85 85 Mobil: 0 (549) 430 40 10

Blog

Otel Güvenliği

Otel güvenliğinin temel prensibi, misafirlerin güvenli bir ortamda konaklamaları ve tatillerini huzurlu bir şekilde geçirmelerinin sağlanmasından oluşur. Bu noktada özel güvenlik görevlilerinin etkili bir iletişim kurabilmesi, yeterli bilgi ve deneyime sahip olması önem arz etmektedir. Otel Güvenliği alanındaki hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Otel Güvenliği

Otel Güvenliği Hizmetleri

Scor güvenlik, otelin konumu ve özellikleri doğrultusunda güvenlik konseptleri oluşturarak profesyonel çözümler sunmaktadır. Otel giriş çıkışlarının kontrol edilmesi, otel ve çevresinde elektronik güvenlik sistemleri ile desteklenen güvenlik önlemlerinin alınması, otelde gerçekleştirilen toplantı, etkinlik ve organizasyon güvenliğinin sağlanması, acil durumlarda gerçekleştirilecek tedbirlerin belirlenmesi ve uygulanması nitelikli özel güvenlik görevlilerimiz tarafından gerçekleştirilir. Otelde güvenliği sağlamak üzere görevli olan personeller alanında bilgili ve deneyimli kişilerdir.

Özellikle yaz aylarında tatil bölgelerinde konaklama için oteller en çok tercih edilen yerlerdir. Otelde gerekli güvenlik personelleri dışında, kamera, alarm, dedektör, x ray cihazı gibi teknolojik güvenlik sistemlerinin kullanılması önemlidir.

Otellerde Güvenliği Sağlamak İçin Yapılanlar

Oteller birçok kişiye hizmet verdiği için güvenliğin iyi olması, otellerde konaklayan müşteriler için de büyük önem arz etmektedir. Otel seçimi konusunda insanların dikkat ettiği hususlardan birisi de güvenliktir. Bu yüzden güvenlik seviyesini maksimum düzeyde tutmak sizi tercih etmelerinde önemli bir rol oynamaktadır. Otellerdeki güvenlik personellerinin görevlerinden bazıları şunlardır:

  • Güvenlik personeli, resepsiyon ile daima iletişim halindedir ve olası bir tehlikede müdahale etmektedir.
  • Park yerleri, yemek yeme alanı gibi bir çok ortak mekan denetim ve kontrol altında olmalıdır.
  • Otelin yangın çıkışları düzenli olarak kontrol edilir. Herhangi bir kaza veya doğal afet durumunda otel kolayca tahliye edilebilmelidir.
  • Otele giren ve çıkan kişilerin kayıtları tutulmalı, üst taraması yapılmalı ve çantalar x ray cihazlarından geçmelidir.
  • Otelin içinde ve dışında devriye ekipleri olmalı ve denetlemelidir.

Oteller ve iş merkezleri dışında hastane, fabrika, alışveriş merkezi, site ve apartmanlar için de profesyonel güvenlik hizmetlerimiz mevcuttur. Eğer siz de İstanbul’da otel güvenliği için profesyonel bir özel güvenlik firması arıyorsanız hemen Scor Güvenlik ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

8 Ağustos 2020 Genel ,
blank
Scor Güvenlik

Hızlı bir değişim içerisindeki dünyada, bireylerin ve kurumların daha güvenli ve özgür ortamlarda yaşama ve çalışma arayışı, konvansiyonel güvenlik birimlerinin yanı sıra tamamlayıcı bir unsur olarak özel güvenlik faaliyetlerini zorunlu kılmaktadır. Bireylerin ve kurumların bu arayışına yanıt vermek üzere kurulan SCOR ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ yeni güvenlik konseptleri oluşturarak daha güvenli ve huzurlu bir yaşam için etkin, kaliteli ve profesyonel güvenlik hizmetleri sunar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

blank
blank