Scor Güvenlik / Yönetim / Organizasyon       İletişim: 0 (212) 347 85 85 Mobil: 0 (549) 430 40 10

Blog

Otel Güvenliği

Otel güvenliğinin temel prensibi, misafirlerin güvenli bir ortamda konaklamaları ve tatillerini huzurlu bir şekilde geçirmelerinin sağlanmasından oluşur. Bu noktada özel güvenlik görevlilerinin etkili bir iletişim kurabilmesi, yeterli bilgi ve deneyime sahip olması önem arz etmektedir.

Scor güvenlik, otelin konumu ve özellikleri doğrultusunda güvenlik konseptleri oluşturarak profesyonel çözümler sunmaktadır. Otel giriş çıkışlarının kontrol edilmesi, otel ve çevresinde elektronik güvenlik sistemleri ile desteklenen güvenlik önlemlerinin alınması, otelde gerçekleştirilen toplantı, etkinlik ve organizasyon güvenliğinin sağlanması, acil durumlarda gerçekleştirilecek tedbirlerin belirlenmesi ve uygulanması nitelikli özel güvenlik görevlilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Eğer siz de İstanbul’da otel güvenliği için profesyonel bir özel güvenlik firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

8 Ağustos 2020 Genel ,
blank
About Scor Güvenlik

Hızlı bir değişim içerisindeki dünyada, bireylerin ve kurumların daha güvenli ve özgür ortamlarda yaşama ve çalışma arayışı, konvansiyonel güvenlik birimlerinin yanı sıra tamamlayıcı bir unsur olarak özel güvenlik faaliyetlerini zorunlu kılmaktadır. Bireylerin ve kurumların bu arayışına yanıt vermek üzere kurulan SCOR ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ yeni güvenlik konseptleri oluşturarak daha güvenli ve huzurlu bir yaşam için etkin, kaliteli ve profesyonel güvenlik hizmetleri sunar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blank
blank