İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla
Özel Güvenlik Hizmetleri Nelerdir?

Mülkiyet ve işletme yönetimine sahip olma hakkımız bulunmaktadır. İşletmemizin mal güvenliği ve çalışanların da can güvenliği bu durumda önemlidir. Bireyler ve kurumlar tarafından özel güvenlik hizmetleri vasıtasıyla koruma altına alınan konular arasındadır. Scor Güvenlik olarak müşterilerimizin can ve mal güvenliği doğrultusunda en üst düzeyde önlemler alıyoruz. Bu amaçla iş ortamı, konut ve ev gibi yaşam alanlarında aktif rol oynamaktayız.

özel güvenlik hizmetleri

Özel sektör ve kamu alanlarının gün içerisinde pek çok riskli durumla karşılaşmaktadır. Özellikle otel, hastane ve sağlık kuruluşları gibi aynı andan yüzlerce kişinin bulunduğu noktalara dikkat edilir. Yangın, hırsızlık, gasp, soygun ve olası terör olayların önlenmesi ya da etkilerinin azaltılmasına yönelik olarak özel güvenlik birimleri hizmet vermektedir. Yeni gelişmeleri takip ederek kaliteli bir hizmeti sağlıyoruz.

Özel Güvenlik Hizmetleri Neleri Kapsar?

Konut, plaza, AVM ve organizasyonlarda profesyonel güvenlik görevlisi arkadaşlarımızdan oluşan ekiplerimizle öne çıkmaktayız. Hizmet verilen bölgenin olumlu ve olumsuz yönleri detaylı olarak incelenir. Ardından risk analizi kapsamında gerçekleştirilen belirli süreçlerin ardından stratejik plana karar verilir. Plan doğrultusunda gerekli olan güvenlik personelleri, gelişmiş kamera ve alarm sistemleri, dedektörler gibi bir çok teknolojik cihaz entegre edilir.

Günden güne daha da zorlaşan yaşam koşulları sebebiyle özel güvenlik firmalarına olan ihtiyaç artmaktadır. Özellikle gelişmiş güvenlik sistemleri ve alanında uzman ekiplerin işbirliği halinde çalışması oldukça önemlidir. Yakın koruma, danışmanlık ve kişilerce talep edilen alanların güvenliğinin sağlanması gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. Firmamızda çalışan güvenlik personelleri alanında gerekli olan eğitimleri başarı ile tamamlamış ve deneyimli kişilerdir.

Deneyimli yönetim kadrosu, yenilikleri takip eden ve uzman personel ekibimiz ile yakın koruma ve özel güvenlik hizmetleri sağlıyoruz. Özel güvenlik hizmetlerimiz; hastane güvenliği, fabrika güvenliği, okul güvenliği, alışveriş merkezleri güvenliği, yakın koruma hizmetleri, organizasyon güvenliği, site ve konut güvenliği gibi bir çok alanda mevcuttur. Web sitemizdeki blog yazılarında detaylı olarak bilgilendirmemiz mevcuttur.

Eğer sizler de profesyonel hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişim sayfamızda telefon numaramız ve mail adresimiz yer almaktadır.