İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Evlerinde huzur içerisinde yaşantılarını devam ettirmek amacıyla özel güvenlik görevlileri faaliyet göstermektedir. Scor Güvenlik olarak konut ve site güvenliği alanında hizmet veriyoruz. Rezidans ve sitelerde ikamet eden bireylerin günün her saatinde rahatlıkla giriş çıkış yapabilmeleri sağlanır.

site güvenliği nasıl sağlanır

Özellikle şehirlerde artan hırsızlık, dolandırıcılık ve yaralama olaylarında artış gözlemlenmiştir. Nüfusun kalabalıklaşması ve diğer çevresel faktörlerin sebep olduğu bilinir. Bu nedenle site veya apartman yönetimleri, stratejik ve saha çalışmasında uzman kişilerle işbirliği halinde hareket ederler. Bu işbirliği ile tehlikeli durumlarda acil müdahale sağlanır.

Site Güvenliği ve Konut Güvenliği Neden Önemlidir?

Site ve konut güvenliği anlamında görev yapan bireylerin belirli sorumlulukları bulunur. Hizmet verilen sitenin metrekare olarak büyüklüğü ve kaç kişinin ikamet ettiği gibi veriler kaydedilir. Aynı zamanda çevresel etkenleri kontrol altına alabilmek de oldukça önemlidir. Bu yüzden sitenin olduğu yerde analizler yapılır ve denetleme sağlanır.

Geniş kapsamlı bir saha çalışması sonrasında güvenlik açıkları tespit edilir. Buna bağlı olarak gerekli tedbirler alınır. Gün boyunca giriş yapan misafir ve araçların takibi yapılır. Site yönteminin talebi doğrultusunda kimlik kaydı gibi prosedürler de uygulanmaktadır. Böylelikle olası tahribatın önüne geçilir. Site içinde ve dışında kamera sistemleri kurulup, 7 gün 24 saat izlenme sağlanır.

konut güvenliği

Scor Güvenlik bünyesinde hizmet verilen kişilerin can güvenliğini sağlayacak şekilde hareket etmekteyiz. Ek olarak maddi ve manevi açıdan herhangi bir zarara uğranmaması hedef alınır. Yeni nesil alarm ve kamera sistemleriyle beraber müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sağlıyoruz.

Yakın koruma ve özel güvenlik sektöründe uzun yıllardır aktif rol oynamaktayız. Firmamızdaki güvenlik personelleri alanında gerekli olan tüm eğitimleri başarı ile tamamlamış kişilerdir. Kişinin ihtiyacına göre güvenlik hizmetlerimiz mevcuttur. Hizmet verdiğimiz alanlar; hastane güvenliği, fabrika güvenliği, okul güvenliği, alışveriş merkezleri güvenliği, yakın koruma hizmetleri, organizasyon güvenliği, site güvenliği olarak mevcuttur.

Siz de profesyonel güvenlik hizmetlerimizden faydalanmak ve daha fazla bilgi almak için Scor Güvenlik ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilir, iletişim numaramızdan ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.