Scor Güvenlik / Yönetim / Organizasyon       İletişim: 0 (212) 347 85 85 Mobil: 0 (549) 430 40 10

Blog

Entegre Güvenlik Sistemi

Özel güvenlik firmaları, kamu kurumları ve kalabalıkların bir araya geldiği etkinliklerde aktif rol oynamaktadır. Özel güvenlik hizmetleri ile can ve mal güvenliği sağlanmaktadır. Entegre Güvenlik Yönetim Sistemi olarak tanımlanan teknolojik imkanlarla birlikte söz konusu alanın güvenliği sağlanır. Açık ya da kapalı ortam fark etmeksizin çevre güvenliği, alarm ve görüntüleme sistemleri gibi cihazlar yardımıyla sağlanır.

Entegre Güvenlik

Scor Güvenlik olarak hizmet verilen kurumun kaynak yönetimine göre gerekli sistemlere karar verilir. Özel güvenlik ve yakın koruma alanında uzman kadromuz ile birlikte stratejik plan oluşturuyoruz. Ek olarak içinde bulunulan sektörün ihtiyaçları da göz önünde bulundurulur. Görevli personel ve yetkililerin takibinin yanı sıra yeni nesil sistemlerinin büyük oranda katkısından söz edilebilir.

Entegre Güvenlik Sistemi Nedir? 

Fiziki güvenlik, personel eğitimleri, alarm, kamera sistemleri ve kimlik tanıma teknolojisi gibi çeşitli aşamalarından söz edilebilir. Yasal olarak ilgili sayıdaki Özel Güvenlik Hizmetleri kanununda ifade edilmektedir. Tek bir sözleşme kapsamında güvenlik ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanması gerekir. Entegre güvenlik çözümleri ile beraber etkili bir şekilde hizmet verilmektedir.

Entegre Güvenlik

Genel anlamda güvenlik hizmetlerinde, hazırlık sürecinden itibaren alınan önlemler oldukça önemlidir. Özel güvenlik görevlilerin alanda yaşanan güncel gelişmeler ve teknikler hakkında bilgilendirilmesi gerekir. Ardından güvenlik sistemlerinin kullanımı ve savunma yöntemleriyle ilgili kapsamlı eğitimler verilmektedir. Özel güvenlik görevlileri alanındaki tüm eğitimleri başarı ile tamamlar.

Son olarak görüntüleme ve takip sistemleriyle operasyonel süreçlerin yönetilmesi sağlanır. Aynı zamanda özel olarak geliştirdiğimiz stratejik planlamalarla optimum düzeyde çözüm üretilir. Hizmet verilen tesislerde yaşanabilen olumsuz olayların önüne geçilir. Hırsızlık, gasp, yangın gibi maddi ve manevi kayıplara sebep olabilecek etkenler örnek olarak gösterilebilir.

Özel güvenlik ve yakın koruma alanı uzman ve deneyimli ekibimizle emniyetinizi sağlıyoruz. Okul güvenliği, hastane güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, site ve konut güvenliği, fabrika güvenliği, organizasyon güvenliği alanında hizmetlerimiz mevcuttur.

Sizler de Entegre güvenlik sistemlerinden yararlanmak ve bilgi almak için iletişim kanalları aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemizde iletişim numaramız ve mail adresimiz yer almaktadır.

13 Temmuz 2022 Genel , ,
Scor Güvenlik

Hızlı bir değişim içerisindeki dünyada, bireylerin ve kurumların daha güvenli ve özgür ortamlarda yaşama ve çalışma arayışı, konvansiyonel güvenlik birimlerinin yanı sıra tamamlayıcı bir unsur olarak özel güvenlik faaliyetlerini zorunlu kılmaktadır. Bireylerin ve kurumların bu arayışına yanıt vermek üzere kurulan SCOR ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ yeni güvenlik konseptleri oluşturarak daha güvenli ve huzurlu bir yaşam için etkin, kaliteli ve profesyonel güvenlik hizmetleri sunar.