İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Son yıllarda sayısal olarak alışveriş merkezlerinde artış yaşandığı kaydedilir. Otogar ve terminallere benzer şekilde çok sayıda kişi tarafından giriş yapılır. AVM güvenliği tarafından oluşturulan imkanlar sayesinde bireylerin emniyeti sağlanır. Özel güvenlik görevlilerinin kesintisiz bir şekilde yaptığı kontroller son derece önemlidir.

Avm Güvenlik Hizmeti

Hizmet verilen alışveriş merkezini güvenlik açısından riske sokan unsurlar belirlenir. Yakın koruma ve güvenlik alanında uzman kişiler eşliğinde saha çalışması yapılır. Sosyalleşmek ve alışveriş amacıyla gelen bireylerin huzur içerisinde zaman geçirmeleri hedeflenir. Ek olarak toplumsal kargaşaya neden olacak olaylarda kolluk kuvvetleriyle beraber hareket edilir.

AVM Güvenliği Çözümleri

Alışveriş merkezi içerisinde sinema, yemek alanları, eğlence parkları ve çeşitli işletmeler hizmet vermektedir. Dolayısıyla söz konusu sektörlerin gereksinimlerine göre stratejik plan oluşturulur. Scor Güvenlik Hizmetleri olarak çok sayıda kamu kurumu ve özel sektöre ait kuruluşlarla çalışmaktayız. Ziyaretçi sayısı ve dış etkenlere göre AVM güvenliği için hareket planı oluşturuyoruz.

AVM Güvenliği

Kamera sistemleri, kapı dedektörleri ve alarm sistemlerinin belirlenen noktalara kurulumu sağlanır. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devriye planı oluşturulur. Hırsızlık ve yaralanma gibi can güvenliğini tehdit eden durumlarda önceden müdahale edilebilir. Geriye dönük olarak yapılan soruşturmalarda da fayda sağlamaktadır.

Olası bir deprem ve yangın gibi afetlere karşı yangın çıkışları kontrol edilir, afet durumunda hızlı tahliye yapılarak can güvenliği sağlanır. Alışveriş merkezinde ulaşılabilecek noktalara yangın söndürme tüpleri ve acil durum zilleri yerleştirilir.

İstanbul Özel Güvenlik Şirketi 

Bünyemizde görev yapan güvenlik personellerimiz alanında eğitimini tamamlamış ve deneyimli kişilerdir. Scor Güvenlik olarak sektörde yaşanan güncel gelişmeler hakkında eğitimler veriyoruz. Bu sayede hizmet kalitesini üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Bunların dışında kullandığımız elektronik ekipmanlar da güncel teknolojiye uyum sağlayan cihazlardır.

Alışveriş merkezi dışında; okul güvenliği, organizasyon güvenliği, hastane güvenliği, iş merkezi güvenliği, fabrika güvenliği, site ve konut güvenliği, özel koruma gibi bir çok hizmet alanımız mevcuttur. İstanbul’daki özel güvenlik şirketleri arasında yenilikçi hizmet anlayışımızla tercih edilmekteyiz. AVM güvenliği ve kişilere sağladığı avantajlar hakkında detaylı bilgi edinmek ve hizmetlerden faydalanmak için deneyimli personelimizle iletişim kurabilirsiniz.