İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Hayatın her alanında güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyabiliriz. Özellikle insan kalabalığı olabilecek yerlerde ve para akışı olan yerlerde güvenlik ihtiyacı oluşmaktadır. Alışveriş merkezleri, iş yerleri ve bankalar bu yerlerden birkaçıdır. Bu yerlerde gasp, soygun ve silahlı saldırı gibi olaylara sık rastlanmaktadır. Banka Güvenliği hizmetlerimiz ile sizlere kaliteli güvenlik hizmeti sunuyoruz ve huzur sağlıyoruz.

banka güvenliğiBanka Güvenliğinin Önemi

Bir çok insanın banka hesabı vardır ve bankalara sık sık gidip gelebiliyorlar. Bu insan kalabalığında güvenlik hizmetlerinin en üst düzeyde tutulması gereklidir. Scor Güvenlik Hizmetleri ihtiyacınıza yönelik bir güvenlik zinciri oluşturmaktadır. Banka binasının içinde ve çevresinde analizler yapılarak risk durumları belirlenir. Silahlı ve silahsız güvenlik personelleri ayarlanır, gelişmiş kamera ve alarm sistemleri entegre edilir. Dedektörler, duyarlı kapılar, x ray cihazları da kurulur. Güvenlik personelleri diğer çalışanlar ve kolluk kuvvetleri ile iletişim halinde olur ve şüpheli durumlarda hemen müdahale sağlanır. Alınan önlemler ile can ve mal kayıpları önlenmeye çalışılır. Giriş çıkışlar kontrol edilir, kimlik kontrolü ve üst araması yapılır.

Yüklü miktarda para transferlerinde silahlı güvenlik personelleri görev alır. Para istenen yere ulaşana kadar gözetim altında tutulur. Araçta taşıması yapılan paranın çevresinde gözetimler yapılır. Herhangi bir soygun veya saldırı ihtimaline karşı önlemler alınır. Güvenlik personeli, kolluk kuvvetleri ile iletişim halinde olmaktadır.

Scor Güvenlik Hizmetleri Ayrıcalığı

Banka Güvenliği dışında; okul güvenliği, hastane güvenliği, fabrika güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, organizasyon güvenliği, site ve konut güvenliği, alışveriş merkezi güvenliği, yakın koruma hizmetlerimiz mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda güvenlik hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için web sitemizdeki blog yazılarını inceleyebilirsiniz.

Firmamızda çalışan güvenlik personellerimiz eğitimlerini tamamlamış ve deneyimli kişilerdir. Kullandığımız teknolojik ekipmanlar güncel teknoloji ile uyumludur. Teknolojik ekipmanların kullanımına hakimdir ve silah bulundurma yetkisine sahiptir. Gelişen teknolojiyi ve gündemi takip ederek size daha kaliteli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Firmamızdan detaylı bilgi almak ve hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin iletişim sayfasında adres bilgilerimiz, telefon numaramız ve mail adresimiz yer almaktadır.