İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla
Fabrika Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Depo, üretim alanları ve fabrikaların kesintisiz bir şekilde güvenliğini sağlamak oldukça önemlidir. Fabrikalarda yapılan üretimin kesilmemesi önemlidir. Fabrika güvenliği çerçevesinde personel ve iş yerlerinin gereksinimleri tespit edilir. Çevresel etkenler de göz önünde bulundurularak belirli bir risk analizi oluşturulur. El ve kapı dedektörü ve x-ray güvenlik ekipmanlarından yardım alınır.

Scor Güvenlik olarak alanda uzun yıllardır sahip olduğumuz deneyim ve üst düzel donanımlarımız ile kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. İlk olarak mevcut alanı detaylı bir biçimde analiz etmek adına riskli bölgeler tanımlanır. Bu doğrultuda gerekli elektronik güvenlik sistemleri kurularak olası tehditlerin önüne geçilir.

Fabrika Güvenliği Prosedürü 

Üretim alanları ve işletmelerin iç huzurunu sağlamak pek çok açıdan oldukça önemsenen bir konudur. Hem işveren hem de personel tarafından ortaya konan iş gücünün devamlılığını sağlayan etkili faktörlerden biridir. Özel güvenlik hizmetleri alanında yetkin kişiler ve yeni nesil teknolojik cihazların iş birliği ile istenilen sonuca ulaşabilir.

Fabrika Güvenliği

Fabrika güvenliği nasıl sağlanır ve hangi etkenler değerlendirilir gibi konular, kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Öncelikle fabrika veya üretim alanının içerisinde bulunduğu tesislere yapılan giriş çıkışların kontrolü son derece önemlidir. Olası tehlike ya da panik durumu oluşması halinde anında müdahale edilmesi gerekir.

Hırsızlık, yangın ve can güvenliğini tehdit eden olayların önüne geçilmesi noktasında özel güvenlik hizmetleri görev alır. Aynı zamanda fabrikanın mevcut konum gereği bazı risk faktörleri söz konusudur. Eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız ile gerekli analiz sonucunda fabrika güvenliğinin sağlanması noktasında üst düzey özen göstermekteyiz.

Scor Özel Güvenlik Hizmetleri Ayrıcalıkları

Scor Güvenlik hizmetleri kapsamında fabrikanın iç ve dış risk etkenleri belirlenir. Teknik anlamda üst düzey görüntüleme sistemlerimiz ile 7/24 kesintisiz bir şekilde kontrol altında tutulur. Üretim tesislerinin demirbaşları ve personeline karşı olası tehditlere karşı gerekli tedbirleri almaktayız. Firmamızda çalışan güvenlik personellerimiz deneyimli ve bilgili kişilerdir. Kullandığımız teknolojik ekipmanlar da günümüz teknolojisine uyumludur.

Fabrika güvenliği hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi ve teklif almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızda mail adresimiz ve telefon numaramız yer almaktadır.