İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla
İş Yeri Güvenliği Nedir?

İş merkezi ve plazalar, günümüzde ticari ilişkilerin yürütüldüğü uğrak noktalardır. İş yerlerinde de güvenliğin sağlanması önemlidir. Bu anlamda kullanıcılar tarafından işyeri güvenliği nedir ve gereksinimleri nelerdir gibi konular merak edilir. Scor Güvenlik olarak plaza ve işyerlerinde kişilerin sağlığını riske atacak durumların önüne geçmekteyiz. Mevcut bölgenin risk haritası oluşturulur. Ardından son teknolojik sistemler ve uzman kadromuz ile hizmet sağlamaktayız.

Doğal afetler, olası terör olayları, hırsızlık ve gasp gibi iş merkezinin güvenliğini tehdit eden durumlara anında müdahale edilmektedir. Ortak alanların denetimi, kargo dağıtımı esnasında kontrolün sağlanması gibi durumlar özel güvenlik hizmetleri kapsamına dahil edilir. Yeni nesil elektronik sistemler ve alanında yetkin çalışanların işbirliği ile iş merkez ve plazalara güvenlik hizmeti verilir.

İşyeri Güvenliği Nedir

İşyeri Güvenliği Nasıl Sağlanır? 

Son yıllarda nüfus oranının artmasıyla beraber iş merkezlerinin güvenliği kritik bir noktaya ulaşır. Bünyesinde yer alan kişilerin sağlığı korunmalıdır. Aynı zamanda maddi açıdan belirli bir değere sahip olan taşınmazların güvenliği de dahil edilir. Çevresel ve iç faktörler gibi çok sayıda etkenler hesaba katılması gerekir. İşyerinin bulunduğu konum ve fiziki anlamda oluşan risk unsurları olarak örneklendirilebilir.

İş merkezi ve plaza güvenliği hizmeti kapsamında giriş çıkışlar, kamera ve alarm sistemleri ile 7 gün 24 saat takip edilir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yapılan risk analizi oldukça önemlidir. Bu doğrultuda gerekli görülen elektronik sistemlerin kurulumu Scor Güvenlik farkı ile gerçekleştirilir.

Firmamızda çalışan güvenlik personelleri alanında başarılı ve deneyimli kişilerdir. Kullandığımız kamera sistemleri, alarmlar, dedektörler, x ray cihazları ve diğer teknolojik ekipmanlar günümüz teknolojisi ile uyumludur. Okul güvenliği, hastane güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, site ve konut güvenliği, organizasyon güvenliği, fabrika ve tesis güvenliği, yakın koruma gibi bir çok yerde hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

İşyeri güvenliği hizmetimiz ile ilgili teklif almak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin iletişim sayfasında adres bilgilerimiz, mail adresimiz ve telefon numaramız yer almaktadır.