İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla
Otel Güvenliği Ne İş Yapar?

Güvenlik hizmetleri, gün içerisinde hayatımızın her noktasında gereklidir. Özellikle bir çok insanın bir arada olduğu yerlerde güvenliğin sağlanması gereklidir. Bunlardan biri olan otel güvenliği sayesinde kişilerin rahatlıkla ve huzur içerisinde vakit geçirmeleri hedeflenir. Özel güvenlik ve yakın koruma alanında eğitimli ve profesyonel ekipler oluşturulur.

Otelin bulunduğu bölge, fiziki ve coğrafi açılardan daha yakından gözlemlenir. Kapsamlı yapılan saha çalışması, risk etkenlerini detaylı olarak analiz edilmesini sağlar. Müşteri memnuniyeti bakımından da gelişmiş güvenlik sistemi olumlu yönde katkıda bulunur. Son yıllarda şehirleşme ve nüfus artışının sebep olduğu olumsuz etkenlere dikkat edilmelidir. Evlerde can ve mal kaybı yaşanması arzu edilmez. Benzer sebeplerden dolayı otelde bulunan süre boyunca da benzer kaygılar söz konusudur.

Otel Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İş seyahati, tatil ve gezi amacıyla pek çok kişi otellerde konaklamaktadır. Otel güvenliği ne iş yapar ve alınan tedbirler sıklıkla sorulan sorular arasındadır. Scor Güvenlik olarak sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile öne çıkmaktayız.

Otel Güvenliği Ne İş Yapar

Yürütülen organizasyonlar ve genel anlamda mekanın güvenliği noktasında belirli yöntemlere başvurulur. Otel içerisinde hangi bölgelere kamera yerleştirileceği ve güvenlik birimlerinin sayısı gibi noktalar aşama aşama planlanır. Yangın, deprem, gasp ve benzeri can güvenliğini tehdit eden olaylara karşı dikkatli olunmalıdır. Kriz yönetimi bu anlamda oldukça etkilidir.

Güvenlik hizmetleri kapsamında bir diğer nokta ise giriş çıkışların denetim altında tutulmasıdır. Girişlerde el ve kapı dedektörü gibi cihazlara başvurulabilir. Risk analizi çalışması ve bireyler tarafından talep edilen noktalara bağlı olarak alınan tedbirler değişmektedir. Otopark gibi ortak bölgelerin de kesintisiz bir şekilde denetlenmesi gerekir.

Firmamızda çalışan güvenlik personelleri eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Kullanmış olduğumuz kameralar, dedektörler, alarmlar, x ray cihazları ve diğer teknolojik ekipmanlar günümüz teknolojisi ile uyumludur. İstanbul içerisinde otel güvenliği alanında Scor Özel Güvenlik Hizmetleri, profesyonel ve yetkin ekipleri ile tercih edilir. Teklif almak ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızda adres bilgilerimiz, mail adresimiz ve telefon numaramız yer almaktadır.