İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla
Özel Güvenlik Hizmetleri

Yaşadığımız evlerde, çalıştığımız iş yerlerinde, vakit geçirmek için gittiğimiz mekanlarda güvende olmak isteriz. Örneğin alışveriş merkezlerinde bir çok insan bir arada bulunmaktadır. Bu insan kalabalığında can ve mal güvenliğinin sağlanması önemlidir. Özel Güvenlik hizmetlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Özellikle alışveriş merkezleri, bankalar ve iş merkezlerinde para akışı vardır. İşlerin kesintisiz yürümesi için güvenlik sisteminin üst düzeyde olması gereklidir. İnsan nüfusunun artmasıyla suç işleme oranı da artabiliyor. Günümüzde gasp, soygun ve saldırı gibi olayları maalesef görmekteyiz.

özel güvenlik hizmetleriÖzel Güvenlik Hizmetleri Ayrıcalıkları

Scor Güvenlik; alışveriş merkezi güvenliği, hastane güvenliği, iş merkezi ve plaza güvenliği, okul güvenliği, otel güvenliği, fabrika ve tesis güvenliği, organizasyon güvenliği, yakın koruma alanında hizmetler vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgede önce olumlu ve olumsuz yönleri incelenerek risk analizi yapılır. Bu analiz doğrultusunda stratejik bir planlama oluşturulur. Bu planlama doğrultusunda güvenlik personelleri seçilir. Güvenlik sistemi tamamlanması için kameralar, alarmlar, dedektörler ve gerekli olan teknolojik cihazlar yerleştirilir.

Gün geçtikçe zorlaşan yaşam koşulları sebebiyle özel güvenlik firmalarına ve özel güvenlik personellerine olan ihtiyaç artmaktadır. Güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyan kişiler bu alanda deneyimli firmaları tercih etmelidirler. Scor Güvenlik olarak firmamızda çalışan güvenlik personelleri alanında gerekli olan eğitimleri başarıyla tamamlamış ve deneyimli kişilerdir. Kullandığımız teknolojik ekipmanlar da gelişen teknolojiye uyumludur.

Firmamız gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik önlemlerini artırmak için çalışmalar yapmaktadır. Gerekli durumlarda da güvenlik personellerimize eğitimler de verilmektedir.

Özel Güvenlik ve diğer alanlarda verdiğimiz hizmetler web sitemizin blog kısmında yer almaktadır. Scor Güvenlik firmamızdan detaylı bilgi almak ve hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızda adres bilgilerimiz, mail adresimiz ve telefon numaramız yer almaktadır.