İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla
Geçici Etkinlik ve Organizasyon Güvenliği

Bir çok insanın çeşitli organizasyon ve etkinlikler için bir araya geldiği yerlerde güvenlik seviyesinin üst noktada tutulması önemlidir. İnsan giriş çıkışı fazla olan etkinliklerde soygun, kapkaç, silahlı saldırı gibi olayların yaşanması yüksek bir ihtimaldir. Geçici Etkinlik ve Organizasyon Güvenliği alanında verdiğimiz hizmetlerle sizlere yardımcı olmaktayız. Güvenlik personellerimizin tecrübeleri ve son teknoloji elektronik ekipmanlarımızla güvenlik ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Geçici Etkinlik ve Organizasyon GüvenliğiGeçici Etkinlik ve Organizasyon Güvenliği

Organizasyon ve etkinlik düzenlenirken güvenliğin sağlanması için gerekli olan yasal izinlerin de alınmış olması gereklidir. Yapılacak olan organizasyonun alanı, katılacak kişi sayısına göre güvenlik personelleri ve elektronik ekipmanlar ayarlanır. Etkinlik alanının içi kadar, dış cephesinde de güvenlik önlemleri alınmaktadır. Scor Güvenlik düzenlediğiniz her organizasyon için üst seviyede güvenlik hizmetini sunuyor.

Hizmet verdiğimiz bazı etkinlik ve organizasyonları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Konser organizasyonlarının güvenliği
  • Spor organizasyonları ve spor tesislerinin güvenliği
  • Davet organizasyonlarının güvenliği
  • Fuar organizasyonlarının güvenliği
  • Konferans, seminer ve söyleşi organizasyonlarının güvenliği

Etkinlik ve Organizasyonlarda Alınan Güvenlik Önlemleri

Geçici Etkinlik ve Organizasyon Güvenliği sağlanırken, her durum ve oluşabilecek riskler göz önüne alınır ve buna göre bir plan oluşturulur. Organizasyon alanına giren kişiler için duyarlı kapı, dedektör ve x ray cihazları kullanılır. Hatta gereken durumlarda kimlik kontrolü de yapılabilir. Bir etkinlikte en önemli olan şey insanların kargaşa içinde olmamasını ve güvenlik kurallarına uyması gereklidir. Bunun için güvenlik personelleri misafirlere yönlendirme yapabilirler.

Güvenlik ekipleri sürekli birbirleri ile telsiz yoluyla iletişim halinde olmaktadırlar. Şüpheli durum veya kişi tespit edilirse diğer ekiplere bildirilir ve gerekli durumlarda kolluk kuvvetlerinden de yardım alınır. Etkinlik alanına yerleştirilen kameralar 7/24 izlenme altındadır. Etkinlikte yaralanan veya fenalaşan kişiler için güvenlik personelleri ilk yardımı yapmaktadır. Aynı şekilde deprem ve yangın gibi afetlere karşı da hızlı tahliye yaparak zararı en aza indirgemekteyiz.

Scor Güvenlik olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin her zaman üst düzey kalitede olmasını hedefliyoruz. Güvenlik alanında almak istediğiniz her hizmet için bizlere danışabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve hizmetlerden faydalanmak için, web sitemizin iletişim kısmında bulunan telefon numaramız ve mail adresimizle bize kolayca ulaşabilirsiniz.