İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla
Site ve Konut Güvenliği

Ev almak isteyen kişilerin dikkat ettiği noktalardan birisi de sitenin güvenliğidir. Herkes ailesiyle ve sevdikleriyle sorun yaşamayacağı, kendilerini güvende hissedeceği bir evde yaşamak ister. Site ve Konut Güvenliği alanında da hizmetlerimiz mevcuttur. Bu noktada devreye giren özel güvenlik hizmetleri konut güvenliğinizin sağlanmasında önemli bir rol oynar.

Site ve Konut Güvenliği

Site ve Konut Güvenliğinin Sağlanması

Konut ve site güvenliğinde, öncelikle konut/site için keşif yapılarak risk analizleri yapılır. Bu risk analizine göre güvenlik stratejileri belirlenir ve gerekli elektronik alt yapının kurulması sağlanır. Scor Güvenlik hizmetlerinin kullandığı elektronik ekipmanlar gelişen teknolojiye uyumludur.

Site ve konut güvenliği 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde sağlanır. Görev yapacak olan özel güvenlik görevlileri, teorik ve pratik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve tecrübeli personellerdir. Bununla birlikte; çalışma sırasında disiplinli ve dikkatlidirler. Motivasyonunu kaybetmeden özverili bir şekilde görev yaparlar. Can ve mal güvenliğinin sağlanmasında; gerek caydırıcılık unsuruyla önleyici gerekse anında müdahale edici unsuruyla koruyucu özellikleri bulunan özel güvenlik hizmetleri huzurlu ve güvenli bir toplumsal yaşama katkı sağlamaktadır.

Konut Güvenliği Hizmetleri Neleri Kapsar?

Site ve Konut Güvenliği sağlanması için yapılanlar şu şekildedir:

  • Siteye giren yabancı kişilerin kimlik kontrolü yapılır ve gideceği dairenin sahibi bilgilendirilir. Ev sahibinin izni olmadan bu kişiler siteye alınmaz.
  • Sitedeki otoparka giren araçların plakaları kayıt edilir, yabancı araçlar içeri alınmaz.
  • Site içinde gece ve gündüz devriye ekipleri gezer. Alanın tamamında düzenli olarak kontroller yapılır.
  • Site içinde girilmesi istenmeyen alanlarda ekstra güvenlik koruması sağlanabilir.
  • Site içinde yaşanabilecek yangın, deprem gibi doğal afetlere karşı önlemler alınır. Yangın çıkışları düzenli olarak kontrol edilip, binanın hızlı bir şekilde tahliyesi sağlanır.
  • Sitede yaşayan kişilerin istek ve şikayetleri dinlenir, isteğe göre başka güvenlik önlemleri de alınabilir.
  • Site içinde yaşayan kişilere gelen kargoların sahiplerine bilgi verilerek siteye alınır.

Scor Güvenlik olarak hizmetlerimiz bir çok alanda mevcuttur. Sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre bir güvenlik hizmeti sunmaktayız. Bizden detaylı bilgi ve hizmet almak için, web sitemizin iletişim sayfasında bulunan telefon numaramız ve mail adresimizle kolayca iletişime geçebilirsiniz.