İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Çoğumuz hayatın yoruculuğundan kaçıp belli aktiviteler ile ilgileniyoruz. Bu aktivitelerin en başında spor gelmektedir. Spor kimimiz için bir meslek kimimiz içinde bir  aktivitedir. Bu aktiviteyi dünya çapında ayakta tutmak için çeşitli ülkelerde organizasyonlar oluyor. Spor Organizasyonları ile milyonlarca insan organizasyonun yapılacağı alana geliyorlar. Peki bu alanın ve gelen kişilerin güvenliği nasıl sağlanılıyor? Scor Güvenlik olarak sizlere bu alanda ve bir çok güvenlik kapmasında hizmet vermekteyiz.

spor organizasyonlarıSpor Organizasyonları Anında Güvenlik Önlemleri

Yapılan organizasyonları katılmadan önce hepimizin ilk aklına gelen bu organizasyonların güvenliği nasıl sağlanılıyor. Bu organizasyonların güvenliği en üst düzeyde tutulup, alanın her bir detayı kontrol edilerek ve incelenerek sağlanılıyor. Güvenliği sağlamak için ilk adım organizasyonun yapılacağı alanın iç ve dış konumları olmak üzere güvenlik açığı olan yerler tespit edilerek rapor hazırlanır. Bu rapor ile alanın planlanması yapılır. Bu planlanma doğrultusunda gerekli olan güvenlik ekipmanları ve güvenlik personelleri ayarlanır.

Güvenlik ekipmanları, X-RAY cihazları, güvenlik kameraları, duyarlı kapılar, el dedektörleri vb. olmak üzere ayarlanır. Bu ekipmanların bakımları düzenli şekilde yapılmaktadır. Güvenlik personellerimiz ise gerekli eğitimlerini eksiksiz şekilde tamamlamıştır. Teknolojik aletler hakkında bilgisi olup, ekipmanlar ile koordineli halde çalışırlar.

Güvenlik personellerimiz Spor Organizasyonları için gelen misafirlerimizin kimlik tespiti yapma hakkına sahiptirler. Ayrıca X-RAY cihazlarına konulan el bagajlarında görülen en ufak şüpheli madde de el bagajlarının içini kontrol yetkisine de sahiptirler. Duyarlı kapılardan geçen misafirlerimizde, duyarlı kapının tepki vermesi durumunda güvenlik personellerimiz el dedektörleri ile arama yapalar.

Organizasyonun yapılacağı alanda, organizasyonun başladığı ve bitme saatleri arasında, sporcularımızın ve misafirlerimizin can güvenliğini sağlamak için özel güvenlik personellerimiz ve polis ekipleri ile görev almaktayız. Ayrıca oluşabilecek herhangi bir sağlık durumunda veya yangın anında iç ve dış alanlarda ambulans ve itfaiye görevlilerimiz de bulunmaktadır.,

Scor Güvenlik Hizmetleri

Scor güvenlik ile sizlere ihtiyacınız doğrultusunda güvenlik planlamaları yapıyoruz. Bu planlamalarda gerekli olan ekipmanları ve personellerimizi ayarlayıp sizlere hizmet veriyoruz. Güvenlik personellerimiz alanında profesyonel olup, güvenlik ekipmanlarımız da teknolojiye uygundur. Ekipmanlarımızın bakımları ayda bir olmak üzere düzenli yapılmakta herhangi bir güvenlik açığı çıkmaması adına dikkat edilmektedir.

Spor Organizasyonları güvenliği ve diğer güvenlik alanlarımız hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca blog yazılarımızı da okuyabilirsiniz.