İçeriğe atla Kenar çubuğuna atla Alt bilgiye atla

Havaalanları 7’den 70’e hepimizin hayatında var olan yerlerdir. Bir ve birden fazla bavullar, el bagajları ile girdiğimiz bu yerlerin güvenliği detaylı şekilde sağlanmaktadır. Tecrübeli güvenlik görevlileri, teknolojiye uyumlu ve alanın konumuna göre planlamalar ile güvenlik sağlanmalı. Bu güvenlik sadece mal güvenliği değil, can güvenliği içinde alınır. Havaalanı Güvenliği Nasıl Sağlanmalı sorusunun birçok açıklaması vardır. Scor Güvenlik olarak sizlere hem havaalanı hem de bir çok alanda güvenli hizmet vermekteyiz.

Havaalanı Güvenliği Nasıl SağlanmalıHavaalanı Güvenliği Nasıl Sağlanmalı ve Güvenlik Hizmetleri

Havaalanları, çok büyük alanlara kurulan hava ulaşım tesisleridir. Gün içerisinde milyonlarca insan havaalanlarını kullanmakta. Bu insanların ve alanların güvenliği çeşitli personeller ve teknolojide gelişmiş cihazlar ile sağlanmaktadır. Ayrıca eğitimli köpeklerimiz de bu güvenlik planlarımızın bir parçasıdır.

Eğitimlerini tamamlamış profesyonel güvenlik personellerimiz 7/24 çalışma planlarına sahiptir. Titizlik ile çalışıp, tek bir detay atlamadan havaalanı güvenliği için önlem alıyorlar. Bununla birlikte gelen misafirlerimiz, güvenlik personellerimiz tarafından kimlik kontrolleri sağlanıyor. Ayrıca güvenlik personellerimiz sadece gelen misafirlerimizin kontrolünü sağlamıyor. Alan güvenliğini de sağlıyor. Belli nöbet saatleri ile dönüşümlü olarak alanda gezerek, oluşabilecek herhangi bir tehlikeyi gözlemliyorlar.

Bunların dışında teknoloji açısından gelişmiş kamera sistemlerimiz, duyarlı kapılar ve X-RAY  cihazları ile de güvenliğinizi üst noktada tutuyoruz. Güvenlik planlaması yaparak, güvenlik açığı bulunan yerlere kameralar koyuyoruz. Havaalanı güvenliğinde X-RAY cihazları ile gelen bagajların içinde tehlike barındıracak herhangi bir şeye karşı hızlı önlem alıyoruz.

Bu güvenlik sistemleri dışında alarm sistemlerini kullanarak herhangi bir yangın ve olası bir tehlike durumunda, misafirlerimizin can güvenliğini hızlı şekilde sağlamaya çalışıyoruz.

Son olarak eğitimli köpeklerimiz ile bagaj kontrolünü sağlayarak bulunan yabancı maddelerin güvenli ve hızlı bir şekilde alandan uzaklaştırıyoruz. Bagaj sahibi için yetkili kişiler ile irtibata geçiyoruz. Havaalanı güvenliğinien üst noktada tutuyoruz.

Havaalanı Güvenliği Nasıl SağlanmalıGelen Yolcularımızın Uyması Gereken Kurallar Nelerdir?

  • Kimlik kontrolü esnasında yanınızda veya elinizde bulunan bagajları X-RAY bandına koymalısınız.
  • Üzerinizde bulunan metal eşyaları, güvenlik personellerimizin gösterdiği plastik kaplara koyunuz.
  • Uçuş saatinizden erken gelerek kontrol noktasında sırada bulununuz. Ve önünüzdeki yolcuların işlemleri bitmeden kırmızı noktayı geçmeyiniz.

Scor güvenlik olarak Havaalanı Güvenliği Nasıl Sağlanmalı ve  farklı güvenlik alanları için  ihtiyacınıza uygun güvenlik planlamaları ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Alanında gelişmiş uzman güvenlik kadromuz ve gelişmişi teknolojik cihazlarımızla yapılan bu planlama doğrultusunda çalışıyoruz. Scor Güvenlik Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için WEB sitemizde bulunan iletişim numaramızdan ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.